صدیق منشاوی ـ مرکزقرآن و حدیث
1402/03/16 در 17:39 ب.ظ
تعداد بازدید:
به همت مرکز قرآن و حدیث؛

آموزش تلاوت تقلیدی قرآن کریم همزمان با روزهای سه شنبه

مبسوط | مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) اموزش تلاوت تقلیدی قرآن کریم را همزمان با روزهای سه شنبه در قالب ویدئو کلیپ های چند دقیقه ای برای علاقه‌مندان سراسر کشور برگزار می کند.

ارسال توسط : فاطمه قاسمی

به گزارش پایگاه شناختی مبسوط، آموزش تلاوت تقلیدی قرآن کریم در قالب کلیپ های ویدیوئی چند دقیقه ای به همت مرکز قرآن و حدیث استان مقدس بانوی کرامت برای علاقه‌مندان سراسر کشور به صورت هفتگی در کانال مرکز در حال برگزاری است.

در این دوره آموزشی که هر هفته در روز های سه شنبه در کانال مرکز بارگذاری می شود؛ فراگیران و قرآن آموزان با تدریس استادروح الله اقایی، قاری بین المللی قرآن کریم، سبک تلاوت استاد صدیق منشاوری را فراگرفته و با تلاوت فرازهای قرآن به سبک این قاری برجسته بین المللی آشنا می شوند.

در این دوره آموزشی ویدیوئی استاد با حضور فراگیران و قاریان نوجوان مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) سبک تلاوت و قرائت و همچنین نکات خاص در قرائت و تلاوت استاد منشاوی را برای فراگیران بیان کرده و پس از آن فرازهای مختلف قرآن کریم برای فراگیران به سبک استاد منشاوی تلاوت می شود.

در فصل اول این دوره آموزشی فرازهای سوره حمد و بقره برای فراگیران تلاوت شده و فراگیران با عضویت در کانال مرکز به آدرس اینترنتی می توانند از این دوره آموزشی به صورت رایگان بهره مند شده و در آزمون های مرکز شرکت کرده و گواهينامه پایان دوره دریافت کنند.

لازم به ذکر است، مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) در قالب طرح مدرسه تلاوت، سبک های مختلف قرآن کریم را در قالب ویدئو کلیپ های چند دقیقه ای با حضور اساتید و قاریان برجسته ملی و بین مللی با همراهی قاریان برگزیده و برتر کودک و نوجوان مرکز به علاقه‌مندان عرصه های حفظ و تلاوت قرآن کریم آموزش می دهد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
درباره فرمت های متن

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.